8
Říj

Aktuální zprávy

Tento článek publikoval: Milan Kabrna

Aktualizováno 31. října 2018
Vítejte na webu „Memoriálu Matěje Kuděje“. Pokud Vás zajímá co je Memoriál Matěje Kuděje, přejděte SEM. Jestliže se zajímáte o fotografie a výsledky z minulých ročníků MMK, prosím klikněte SEM po kliknutí na nadpis konkrétního ročníku, se Vám zobrazí trasa a v lepším případě i pořadí a fotografie. Sezná-li ctěný uživatel nějaký ročník nekompletní, chybí mu zde například informace o trase, či snad o pořadí hlídek, nechť mi laskavě toto pošle na: milan@kabrna.cz.
___________________________________________________

Jubilejní, slavnostní  25. ročník Memoriálu Matěje Kuděje proběhl v sobotu, 20. října 2018!

Trasa 25. ročníku Memoriálu Matěje Kuděje!

1. KLÁŠTERNÍ PIVOVAR, STRAHOVSKÉ NÁDVOŘÍ 10
2. U ČERNÉHO VOLA, LORETÁNSKÉ NÁMĚSTÍ 1
3. U SEDMI ŠVÁBŮ, JÁNSKÝ VRŠEK 14
4. U KOCOURA, NERUDOVA 2
5. U HROCHA, THUNOVSKÁ 10
6. MALOSTRANSKÁ PIVNICE ŠVEJK, CIHELNÁ 3
7. U TRUBKY PRAŽSKÝCH ALCHYMISTŮ, KAMPA NÁBŘEŽÍ
8. CAFE MONTMARTRE, ŘETĚZOVÁ 7
9. U PIVRNCE, MAISELOVA 3

___________________________________________________

Vážení přátelé, Kudějovci! Šikovatel Memoriálu Míla Kilián ještě jednou takto velmi moc děkuje Vám všem za letošní velkou podporu a věrnost Memoriálu, jeho tradici a formátu, která pro něj byla zvláště letos velmi důležitá, děkuje za Vaši slovní podporu na trati i za všechny následné krásné e-maily a sms!

Zde seznam zaregistrovaných kostýmovaných účastníků jubilejního 25. Memoriálu Matěje Kuděje a výsledková listina Memoriálu.

Vítězná hlídka:
1. Rech, Mikulecký, Štengl ……………. čas 1 hodina 3 minuty ….. sláva!

Dále jsou hlídky řazeny v pořadí, ve kterém startovaly:

2. Giacintov, Samšuk, Giacintová, Zelenáč, Staník (Kudrna) …… muzikanti
3. Kabrna T., Kabrnová, Gdovínová
4. Hluštík, Černohorský J., Černohorský Z.
5. Polgar, Orvoš, Nikolenyi, Molnar, Tomková
6. Honsi, Junkerová, Quittková
7. Berka, Gabriel, Felix
8. Kilián, Nikodem, Prechtl
9. Klimeš, Levent, Mocek
10. Burgrová, Pudilová, Klimešová
11. Zimová, Blahová, Filipová, Dundová
12. Kozák, Stojan, Paterman
13. Vondrášek, Špaček, Hošek
14. Pavlíček, Pavlíčková, Lorenzová
15. Křikava, Slabý, Hrkal (Hadži)
16. Barchánek J., Barchánek F., Čížek
17. Bartůšek, Tekelová, Pleml

Zvláštní ocenění Šikovatele Memoriálu:
– Michal Giacintov – za obětavé spolupořadatelství letošního Memoriálu
– Zdeňka Quittková – za dlouhou cestu na Memoriál navzdory výrazné zdravotní indispozici
– Zdeněk Nikodem – za uhájení vlajky 11. pěšího „píseckého“ pluku na trati
– Všichni kostýmovaní účastníci za udržení bojových pozic a za negativní přístup k dezerci během akce

_______________________________________________________________________________

Fotogalerie Bětka Krystlová, děkujeme, sláva!

Fotogalerie Jirka Vomáčka, děkujeme, sláva!

Momentky z trasy

Fotografie Jakub Krumpoch, děkujeme, sláva!

Video od Zdeňka Krupičky, děkujeme, sláva!